Welcome, visitor! [ Login

 

Partnerler Arasındaki Güvensizlik Nedenleri

  • Listed: 28 Temmuz 2016 02:31
  • Expires: This ad has expired

Description

Partnerler arasında ki güvensizlik nedenleri ; Birlikte olduğu insana karşı güven sorunu yaşayan insanların en büyük kaygıları terk edilme olduğunu biliyor muydunuz? Birlikteliğinizi yaşamış olduğunuz Mersin escort bayanının eğer size karşı güven sorunu yaşıyorsa bu durum daha önceden yaşadığı ilişkiler nedeni ile yaşadığı sorun olmaktadır. Birlikte olduğunuz partnerin şiddet eğilimi varsa ya da sizlere karşı aşırı sahipleniyorlarsa bilin ki daha önceden yaşadığı ilişkilerden yediği darbe yüzünden bu şekilde davranıyordur. Birlikte olduğunuz partnerinizi gerçek anlamda seviyor ve aşıksanız o vakit ona bir anda olmayacaktır ve yavaş yavaş güven duygusunu aşılamanız gerekmektedir.

En büyük etken yalan!

Katiyen birlikteliğinizde palavra söylememeniz gerekmektedir. Hayatınızın en hususi insanını palavra söyleyip ayartmak, esasta sizin kendinizi kandırmanız demektir. Böyle bir durum olduğu an partneriniz sizlere inanmayacaktır. En zorda kalsanız bile asla yalan söylememeniz gerekmektedir. Ona karşı sözlerinizde apaçık olmanız ve dürüst davranmanız her zaman sizin yararınıza olacaktır. Görüşmenizi yaparken sizlerle olacak partnerlerin güven duygusu diğer yaşadığı ilişkilerden dolayı artık kalmadıysa bu güven duygusunu tekrar kazandırmak için, onun neden güvensiz olduğunu saplamanız gerekmektedir.

Güven nasıl tazelenir

Partnerinize her insanın aynı olacağını ona anlatmanız gerekmektedir. Zamanında yaşadığı ilişki yüzünden güvensizlik yaşadığını ve sizin verdiğiniz güven sayesinde zamanla partnerinizin güven duygusunun tekrar oluşacağını da belirtmeniz ve ona güven vermeniz gerekmektedir. Duygusal olarak kendinizi yakın hissediyorsanız, ona her şeyinizle güvenmeniz zamanla yaşadığı bu güven duygusunun tekrar oluşmasını sağlayacaktır. 

Listing ID: 605799438385e3d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.