Welcome, visitor! [ Login

 

Regl İken Cinsel Birliktelik Yapılır mı?

  • Listed: 9 Kasım 2016 12:12
  • Expires: This ad has expired

Description

Regle iken seks yapılır mı? Sorusunu sizlerde kendinize soruyorsanız cevap olarak bu yazıyı okuyabilirsiniz. Tabi sizlerin merakını dindirmekte bizlere ayrı bir haz verecektir. 

Regl İken Cinsel Birliktelik Nasıl Olur?

Bir gerçek var ki birlikte olduğunuz partneriniz adet döneminde iken cinselliğe ait olan hormonları daha çok çalışmaktadır ve kadınların en çok cinselliği düşündükleri dönem regl olmadan bir hafta öncesi ve regl sırasıdır. Kadınlar elbetteki yumurtalıklarında oluşan çatlama sebebinden, bir miktar akış kaybı yaşamaktadırlar. Bahsi geçen bu akış kaybı 28 mühlette bir süregelmektedir. Takribi olarak 180 gr kadar kadınların rahimlerinden kan gelmektedir. 3 ile 6 gün arasında süren bu kanama sırasında erkeklerin hijyenik bulmadığından ve gönülsüz olmalarından mütevellit seks yapma taraftarları olmazlar. Kadınların kimisinde bahsi geçen akış süresinin çok kulunç içinde geçtiği de bilinmektedir. Bu sızılı dönemde kadınlar seks istemese de ileri ki zamanlar da libidoları aşırı bir şekilde yüksek olacaktır.

Cinsellik Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Regl sırasında orgazm olan bir kadının vücudu kendiliğinden acıyı kesecek olan hormonu salgılayacak olduğundan, orgazm olan bir kadının sancılarında azalma olacağını da kesinlikle unutmayın. Sizlerin eğer cinsel hayatınız bu regl döneminde bulaşacak herhangi bir hastalık nedeniyle sekteye uğraması durumunda bilmeniz gerekiyor ki böyle bir şey olmayacaktır ama sizler eğer hijyenik bulmadığınızdan dolayı seks yapmıyorsanız o zaman kondom kullanarak sizlerde daha hijyenik olacak bir cinselliğe kalırsınız. Unutmayın ki kadınların en azgın olduğu ve en çok libidolarının arttığı dönemlerden bir tanesi regl dönemi olduğundan kesinlikle sizler bu dönemde partnerinizin aşırı zevk alacağını da bilerek onunla cinselliği yaşayın ve keyiflenin.

No Tags

  

Listing ID: 28658229f7051173

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.