Welcome, visitor! [ Login

 

İlişkide Hatalı Olmayın

  • Listed: 27 Ekim 2016 03:37
  • Expires: This ad has expired

Description

İlişkide hatalı olmayın.
Günümüzde insanların en büyük sorunlarından bir tanesi iletişimsizlik olmaktadır. Her özeli paylaşan insanlar, kıskançlık, aşk, sevgi veyahut öfke gibi hisleri abartılı yaşamaya başladığı vakit bu duygular neticesinde hata yapmaktadır. İletişiminizin gayet iyi olduğunu düşündüğünüz partnerinizle yazacağımız bu hataları yapmazsanız bu ilişki içerisinde hatalarda sıyrılarak, doğru kişi siz olursunuz. İşte ilişkilerde hem kadınların hem de erkeklerin yaptığı en çok karşılaşılan potlar.

İlişkide siz ön planda olun

Bir sorun ya da bir problem olduğunda sizler bu durumu başka herhangi bir insanla paylaşarak konuşmak ve ona dert yanmak yerine tek yapmanız gereken, partnerinizi karşınıza alarak bu sorundan bahsederek onu bilgilendirmelisiniz ve rahatsızlığınızı dile getirip, bir çözümü ikiniz birden bulmalısınız.
Görüştüğünüz zaman sürekli olarak problemlerinizden kesinlikle bahsetmemeniz gerekmektedir. Bir konu üzerine sürekli konuşmak, kim olursa olsun sizden sıkılmasına hatta artık umursamamaya sebebiyet gösterecektir.
Yaşadığın herhangi bir mutsuz olan anı yaşarken ona belirtmen gerekmektedir. Sonuç olarak her insan hata yapabilir ve bu hatanın farkında olmasını sağlamalısınız. Aynı evi üleşiyorsanız, sürekli olarak içi içe dört duvar arasında bulunmayın. Her vaziyet ve zaman için ilişkide değişimler ve başkalıklar sevilir. Haftada en az bir defa dışarıda yemek yemeli, sinemaya gitmeli veyahut birlikte yürüyüşe çıkmayı teklif etmeniz gerekmektedir.

ekran-resmi-2016-10-26-23-46-34

No Tags

  

Listing ID: 37658114bcd3b19e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.