Welcome, visitor! [ Login

 

Sevgilinize Kuracağınız Cümleler

  • Listed: 13 Ağustos 2016 18:49
  • Expires: This ad has expired

Description

Sevgilinize kuracağınız aşk cümleleri; İlişkiniz sırasında aranızda bulunan bağı güçlendirmek için arada sırada birbirinize güzel cümleler söylemeniz gerekmektedir.  Sizlerle birlikte olan Mersin escort bayanınıza sizi sevdiği için sizinle birliktedir. Her koşulda kuşkusuz sizi sevecektir. Ama ona arada sırada söyleyecek olduğunuz bazı güzel cümleler her zaman için kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Sizlere olan tutkusunun sürekli olarak var olmasını istiyorsanız o zaman sizlerde ona güzel cümleler kurmalısınız.

Aklınıza güzel cümle gelmiyorsa sizlere bir iki örnek vermek istiyoruz. Öncelikle hem erkeklerin hem de kadınların ilişki yaşadıkları insanın ağzından duymak istedikleri kelimelerin başında “seni seviyorum” gelmektedir. Ayrıca birlikte olmadığınız zamanlarda “seni özledim” kelimeleri de gerçekten onun ne kadar çok sevildiğini anlamasında yardımcı olacaktır. Tabi ki partnerinize kuracağınız cümleler bunlarla sınırlı olmayacaktır. Sizler de ona sürekli olarak kendisinin yanında ne kadar iyi hissettiğinizi söylemeniz onu çok mutlu edeceği gibi aynı zamanda onunla olmadığınız zamanlarda bir daha ki görüşmenizin olacağı zamanı çok büyük bir heyecanla beklediğinizi söylemenizde de fayda olacaktır.

Ayrıca sizlerde sık sık ona “ senin kadar bir insana sahip olduğum için çok mutluyum” demeniz hem onu sahiplendiğinizi anlamasını sağlayacağı gibi aynı zamanda ona karşı hala aşık olduğunuzu da anlatan bir cümle olacaktır. Bir hatanız olduğunu zaman ondan özür dilemeniz onun kalbini tekrar kazanmanızı sağlayacakken aynı zamanda da onunla bir tartışma yapmamanızı da sağlamış olacaktır.

Listing ID: 40457af412daa9da

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.